نشست تخصصی طراحی ، نظارت و اجرا

/, اخبار موسسات معماری, سمینار ها/نشست تخصصی طراحی ، نظارت و اجرا

نشست تخصصی طراحی ، نظارت و اجرا

توضیحاتی در مورد آزمون نظام مهندسی:

آزمون نظام مهندسی طراحی معماری یک کنکور رسمی در کشور است، که برگزار کننده آن سازمان سنجش می باشد. پس می توان نتیجه گرفت که این آزمون دارای استاندارد مطلوبی از لحاظ برگزاری را داراست.

دریاره آزمون نظام مهندسی طراحی معماری:

برای ثبت نام در آزمون نظام مهندسی، اول می بایست شماره عضویت سازمان نظام مهندسی را دارا باشید. بدون این شماره و عضویت قبلی ثبت نام شما ممکن نخواهد بود.آزمون نظام مهندسی در گرایشات مختلف و متفاوتی برگزار می شود: طراحی معماری، نظارت و اجرا که هر کدام نیازمند یک ثبت نام جداگانه و پرداخت یک هزینه جداگانه است. شما هم  می توانید یکی از این سه گرایش یا همه  گرایشات را شرکت کنید. زیرا برای هر سه آزمون مدت زمان جداگانه ای در نظر گرفته شده است.

نحوه برگزاری آزمون:

در همگی آزمون های فوق الذکر مبنای قبولی ۵۰% پاسخگویی صحیح به سوالات است.آزمون نظارت (معماری) سوالات به صورت تستی ارائه می شود به  مدت زمان ۱۵۰ دقیقه و به تعداد ۶۰سئوال. آزمون اجرا (معماری) سوالات به صورت تستی ارائه می شود به  مدت زمان ۱۵۰ دقیقه و به تعداد ۶۰سئوال.مانند همه آزمون های تستی به پاسخ اشتباه یا بیش از یک انتخاب در تست یک سوم نمره منفی تعلق می گیرد.ویژگی منحصر به فرد این آزمون نسبت به همه آزمونها جزوه باز بودن آن است.هر داوطلب فقط حق استفاده از جزوه خود را دارد و استفاده از جزوه دیگران در جلسه آزمون به حکم تقلب محسوب می شود.استفاده از ماشین حساب مهندسی بلامانع است ولی آوردن و استفاده از هرگونه تلفن همراه، رایانه، لب تاب و تبلت  در جلسه آزمون به حکم تقلب محسوب می شود . در آزمون طراحی مدت زمان پاسخگویی ۴۸۰ دقیقه یا ۸ ساعت است. در این اینجا نیز آوردن هرگونه جزوه کتاب و کاغذ به علاوه وسایل ترسیم مانند مداد، راپید، کاغذ پوستی، خط کش و اشل و غیره  بلامانع است .با اینکه آزمون ورود به حرفه مهندسان اصلا رقابتی نبوده و محدودیت در تعداد پذیرش و قبول شدگان  ندارد و به علاوه ی اینکه حد نصاب قبولی ۵۰ درصد می باشد، اما کسب همین ۵۰ درصد نیز اصلا کار ساده و پیش پا فتاده ی نیست  و نسبت پذیرفته شدگان با شرکت کنندگان بسیار فاصله دارد .

نشست تخصصی طراحی ، نظارت و اجرا

در این نشست که با حضور جناب آقای مهندس سیمین تن برگزار خواهد شد ، نکات مهمی در مورد منابع آزمون،نحوه برگزاری آزمون و… بحث و گفتگو انجام میگیرد.

شهریه حضور در نشست : ۱۰۰۰۰ تومان

زمان برگزاری نشست : دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۶ – ساعت ۱۶

مکان: موسسه آموزشی بُعد (معماران فردا) به آدرس – تبریز – ولیعصر – پروین اعتصامی شمالی – به طرف مجتمع مسکونی بعثت-شش متری دوازدهم – پلاک ۱۶

شماره تماس : ۰۴۱۳۳۳۰۵۴۲۲

جهت ثبت نام در این نشست کلیک کنید

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
By | ۱۳۹۶-۲-۱۶ ۱۳:۱۳:۴۰ +۰۰:۰۰ اردیبهشت ۶ام, ۱۳۹۶|اخبار بُعد, اخبار موسسات معماری, سمینار ها|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Contact Info

12345 North Main Street

تلفن: 1.888.678.9876

وبسایت: https://avada.theme-fusion.com