دانلود مجموعه شماره ۲ آبجکت های کلاسیک گچبری قرنیز

مجموعه شماره 2 آبجکت های کلاسیک گچبری قرنیز

مجموعه شماره دو آبجکت های کلاسیک گچ بری قرنیز ما در این قسمت از سایت بعد، مدل های گچ بری ظریف با طراحی فوق العاده را برای دانلود آماده کرده ایم که شامل انواع گچبری و قالب های آماده پیش ساخته و انواع آبجکت قرنیز برای استفاده در نرم افزار ۳dmax می باشد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید. تا یک مدل گچ بری قرنیز سه بعدی نقش برجسته در آورید و از اول مدل سازی، تکسچرینگ، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و لذت ببرید.

در این مجموعه دانلود مدل های گچبری قرنیز یکی از بهترین مدل های سه بعدی آماده رندر و آبجکت است که در زمینه طراحی، مدل سازی، تکسچر، زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید تا یک مدل گچ بری قرنیز سه بعدی نقش برجسته در آورید و از اول مدل سازی، تکسچرینگ، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و لذت ببرید. بنابراین از لینک زیر میتوانید فایل را دریافت فرمایید.

در این قسمت از سایت بعد، مدل های گچ بری ظریف با طراحی فوق العاده را برای دانلود آماده کرده ایم که شامل انواع گچبری و قالب های آماده پیش ساخته و انواع آبجکت قرنیز برای استفاده در نرم افزار ۳dmax می باشد.

رمزفایل: archpin.com

15,000 ریال – خرید
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious